logo

04 Mayıs 2015

BAŞKAN YAVUZ’DAN REKTÖR TAŞALTIN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Harran Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Ramazan Taşaltın’ı makamında ziyaret ederek, görevinin hayırlı olmasını diledi.

1 Ziyarette Harran Üniversitesi’nin Türkiye’nin sayılı üniversitelerin den biri olduğunu söyleyen Başkan Yavuz, üniversitenin daha iyi yerlere geleceğinden şüphesi olmadığını ve Prof. Dr. Ramazan Taşaltın’nin katkısının büyük olacağını söyleyerek buna inandıklarını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Rektör Ramazan Taşaltın, Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve Yönetim Kurulu’nun gösterdikleri nezaketten ve ziyaretten dolayı teşekkür etti. Amacının, Harran Üniversitesi’nin, Türkiye’de daha iyi yerlere gelebilmesi için çalışmalarda bulunmak olduğunu ifade eden Rektör Taşaltın, Üniversite ile vatandaş arasındaki ilişkilerin kuvvetlenmesi için çalışmalarda bulunacağını sözlerine ekledi. Ramazan Taşaltın “Harran Üniversitesi’nin gerek kamu kurum ve kuruluşları gerekse yerel yönetimleri ile güç birliği içinde çalışacağını belirti.

Daha sonra Şanlıurfa şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, ziyaret anısına Prof. Dr. Ramazan Taşaltın’a  plaket takdim etti.

Share
273 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2