logo

05 Temmuz 2016

BAŞKAN YAVUZ’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayınladı.

1

Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayınlayan Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, mesajında şu ifadelere yer verdi: Bayramlar; toplumsal birliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı, kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup gönüllerin birbirine yaklaştığı, sevgi ve saygının yaşandığı, dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştirildiği günlerdir.

Yardımlaşma ve merhamet duygularının yoğunlaştığı bu özel günü; yoksul, yaşlı, kimsesiz ve yetimlerle birlikte geçirmenin bayram sevincimizi daha da artıracağına inanıyorum.

 

Temennimiz odur ki; hepimiz için büyük manalar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar, amacına uygun bir ruhla ve karşılıklı sorumluluk duyguları içerisinde kutlansın.

 

Bu düşüncelerle; Şehit aileleri ve Gazilerimizin, Şanlıurfalı hemşehrilerimizin, Aziz Milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Share
536 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2