logo

10 Haziran 2015

Başkan Yavuz’dan Jandarmaya Kutlama

7Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz Jandarma Teşkilatının 176. Kuruluş Yıldönümü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı
Başkan Yavuz mesajında, “Ülkemizin büyük bir bölümünün emniyetini, asayişini, halkın huzur ve güvenliğini temin eden Jandarma Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümünü kutlamaktayız.
İç güvenliğin teminatı, toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki en temel unsurlardan biri olan Jandarma Teşkilatı, sorumluluk alanının büyüklüğüne karşın 176 yıllık birikimi ile üstlendiği tüm görevleri başarıyla yerine getirmektedir.
Jandarma Teşkilatının, Atatürk ilkelerine bağlı, hukukun üstünlüğü ve insan haklarına saygılı, güvenilir, büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde, gerektiğinde canı pahasına ortaya koyduğu cesur, kararlı ve özverili çalışmaları her türlü takdirin üzerindedir.
Bu düşüncelerle, Jandarma Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümünü kutluyor, başta büyük Önder Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm Şehitlerimizi rahmet,  Gazilerimizi de minnetle anarken,  Jandarma Teşkilatının mensuplarına görevlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

Share
264 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2