logo

24 Temmuz 2016

BAŞKAN YAVUZ’DAN 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI

Başkan Yavuz, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak basın yayın çalışanlarının bayramını kutladı.
447abb5d-8cb9-4821-ac38-dabf24e77977
Basının topluma karşı ciddi yükümlülükler bulunduğunu ifade eden Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek  Başkanı  Mehmet Yavuz, şunları bildirdi:

Basın yayın kuruluşları toplumumuzun haber alma ihtiyacını karşılamaları açısından son derece önemli kurumlarımızdır. Bu kurumları ayakta tutan ve onların işlevlerini yerine getirmesini sağlayan basın yayın çalışanları ise bu kurumların isimsiz kahramanlarıdır. Basın yayın kuruluşları her anlamda bağımsız ve özgür olmadıkları, haberleri yorum katmadan olduğu gibi ve tarafsız olarak halka aktarmadıkları sürece toplumumuza karşı olan görevlerini tam ve sağlıklı olarak yapmış sayılmaz. Bu nedenle basınımızın topluma karşı ciddi yükümlülükleri vardır. Tarihin her dönemindeki bu sorumluluk, içinden geçmekte olduğumuz süreçte daha fazla önem arz etmektedir.

Şanlıurfa Şehit Aileler Derneği  olarak bu bilinçle basın yayın kuruluşlarının ve onların çalışanlarının kutsal bir görevi icra ettiklerini düşünüyorum. Bu bilinçle Şanlıurfa Gazeteciler Cemiyeti başta olmak üzere tüm basın yayın kuruluşlarımıza ve çalışanlarına her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtiyor, basın yayın kuruluşları ve basın çalışanlarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutluyorum. Çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

Share
306 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2