logo

reklam
12 Temmuz 2015

Başkan Yavuz: Bu bulunmaz bir fırsat

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz Kadir Gecesi için mesaj yayımladı. Yavuz “Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi; ilahi rızayı kazanmak, tövbe ederek günahlardan arınmak, hayatına yeni bir başlangıç yapmak isteyen Müslümanlar için bulunmaz imkânlar sunmaktadır. Böyle mübarek geceleri bol bol dua ederek, ibadetle ve tefekkür içerisinde geçirmeliyiz. “dedi.
 Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz Kadir Gecesi çerçevesinde mesaj yayımladı. Başkan Yavuz Kadir Gecesi’nin önemine değinerek Şanlıurfalılar’ı ibadet ve dua etme çağrısında bulundu.
İşte Yavuz’un o mesajı:
Onbir ayın sultanı olan ramazan ayı içerisinde bulunan, bin aydan daha hayırlı ve mübarek gecelerin en önemlisi olan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.
Kadir Gecesi, İslam Âlemi için kutsal ve faziletli bir gece olup, insanlık için kurtuluş reçetesi olan Kur’an bu gece indirilmeye başlandığından aynı zamanda Kadir Gecesi kutlu bir gecedir. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi; ilahi rızayı kazanmak, tövbe ederek günahlardan arınmak, hayatına yeni bir başlangıç yapmak isteyen Müslümanlar için bulunmaz imkânlar sunmaktadır. Böyle mübarek geceleri bol bol dua ederek, ibadetle ve tefekkür içerisinde geçirmeliyiz.
Bu vesile ile Şehit Aileler Gaziler ve Şanlıurfalı Hemşehrilerimizin Kadir Gecelerini kutluyor, böyle müstesna mübarek geceleri sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde geçirmelerini Yüce Allah (c.c)’tan temenni ediyorum.

Share
245 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2