logo

06 Nisan 2015

BAŞKAN TÜRKMEN’DEN LİSELİLERE EŞOFMAN

1Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Validebağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, yetkililerden okulun eksiklikleri hakkında bilgiler alırken, diğer yandan da lise son sınıf öğrencilerine yapılan eşofman dağıtımına katıldı.

Her hafta İlçedeki okulları ziyaret eden Başkan Hilmi Türkmen, Üsküdar İlçe Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı Zeki Bıyık ve Üsküdar Belediyesi Spor Müdürü Hüsnü Saraç ile birlikte Validebağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Hilmi Türkmen ve beraberindekiler okul müdürünün makam odasında bir süre sohbet  edip, okulun eksiklikleri ve yöneticilerin istekleri hakkında bilgiler aldı.

Yetkililerle görüşmenin ardından öğrencilere kısa bir konuşma yapan Başkan Türkmen, okul hayatının değerinin bilinmesi gerektiğine vurgu yaparak, “Bugün sahip olduğunuz imkanların kıymetini iyi bilmelisiniz. Kendinizi hayata en iyi şekilde hazırlamak için derslerinize iyi çalışmalısınız. Öğretmenlerinizi ve ailelerinizi çok çalışarak ve başarılı olarak mutlu edebilirsiniz” diye konuştu.
IMG_2305
LİSE ÖĞRENCİLERİNE 6500 EŞOFMAN
Başkan Türkmen programın son bölümünde, Üsküdar Belediyesi’nin yaptırdığı eşofmanları Spor Müdürü Hüsnü Saraç ile birlikte lise son sınıf öğrencilerine dağıttı. Başkan Türkmen, Üsküdar’daki Milli Eğitime bağlı 25 devlet lisesinde eğitim gören son sınıf öğrencilerine eşofman vereceklerini belirterek, “Spor Müdürlüğü tarafından yaptırılan 6500 eşofmanı son sınıf öğrencilerimize vereceğiz. Bugün 200 öğrencimize eşofman dağıttık. Ziyaretlerimizle birlikte bu çalışmalarımızı da devam ettireceğiz” dedi.

Dağıtım sırasında liselilerle sohbet eden Başkan Hilmi Türkmen bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Share
1087 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2