logo

29 Mayıs 2015

BAŞKAN TÜRKMEN BULGURLU PAZARINI ZİYARET ETTİ

4Her bulduğu fırsatta halkın arasına karışan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in bu sefer ki durağı Bulgurlu Cumhuriyet Mahallesi Perşembe Pazarı oldu. Ziyaretler sırasında CHP’lilerin standına uğrayan Başkan Türkmen’in alkışlanması ise yüzleri tebessüm ettiren güzel anların yaşanmasına vesile oldu.

Başkan Türkmen artık bir gelenek haline getirdiği  pazar ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. Akşam saatlerinde Perşembe Pazarı’nda esnaf ziyaretine başlayan Başkan Türkmen pazar esnafının yanı sıra alış-verişe çıkmış vatandaşlarla da yakından ilgilenerek sohbet etti.

Pazar esnafına bol ve hayırlı kazançlar dileyen Başkan Türkmen bir ucundan diğer ucuna kadar dolaştığı pazarda alış-verişe çıkmış vatandaşlara da zembil dağıttı. Pazarı yaklaşık 2 saat boyunca gezen Başkan Hilmi Türkmen, esnafı ve alış-verişe çıkmış vatandaşların şikayet ve taleplerini dinledi .

CHP’LİLER BAŞKAN TÜRKMEN’İ ALKIŞLADI

Başkan Türkmen, pazarın giriş ve çıkış noktalarında kurulan CHP ve AK Parti seçim stantlarını da ziyaret etti. CHP standına gelerek selam verdiği partililerle tokalaşan Başkan Türkmen’in bu hareketi buradaki CHP’liler tarafından alkışla karşılandı. Başkan Türkmen de kendisini alkışlayan CHP’lilere aynı şekilde alkışlayarak karşılık verdi.

CHP’lilerin hemen yanı başında kurulu olan AK Parti seçim standında partililerle sohbet eden Başkan Hilmi Türkmen seçim çalışmalarında kendilerine başarılar diledikten sonra kısa bir konuşma yaptı. Başkan Türkmen konuşmasında pazarda Üsküdar’ın güzel insanlarına sevdalı olduklarına vurgu yaparak, “Bu sevdamızdan dolayı yaptığımız bütün hizmetlerden büyük mutluluk duyuyoruz. Bizler AK kadrolar olarak genel yerel idarelerde gerekse de iktidarda 13 yıldır yorulmadan durmak yok yola devam dedik. Bugün Bulgurlu Mahallesi’nde ziyaret ettiğimiz esnafımız olsun sohbet ettiğimiz vatandaşlarımızın yaklaşımlarından gördük ki insanımız AK Parti iktidarından memnunlar ve 7 Haziran seçimlerinden sonra da bu istikrarın sürmesini istiyorlar” diye konuştu.

Başkan Türkmen, İstanbul’un fethinin 562 yılını Yenikapı’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılacağı programla kutlayacaklarını hatırlatarak bütün Üsküdarlıları Cumartesi saat 17.00’de başlayacak şölene davet etti.

Share
335 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2