logo

21 Temmuz 2015

BAŞKAN SADE “TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNÜ LANETLİYORUZ.”

kjlkjkjlTÜMSİAD Şanlıurfa Ailesi olarak Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ALLAH C.C. ‘dan Rahmet yakınlarına Sabr-ı Cemil diliyor, saldırıda yaralanan vatandaşlarımıza da biran önce sağlıklarına kavuşmaları için ALLAH C.C. ‘dan şifa diliyoruz.

GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR

Bu menfur terör saldırısı bizatihi Ülkemizin birlik ve beraberliğine yapılmış bir saldırıdır. Ülkemizin huzurunu, istikrarını, barış ve hoş görüsünü bozmak için kasıtlı olarak yapılan bu saldırı ülke olarak bizleri hüzne boğmuştur. Milletimizden istirhamımız bu saldırının hedefine ulaşmasına engel olmalarıdır.  Bir takım provokatörlerin oyununa gelip de bu saldırının asıl hedefi olan Ülkemizdeki birlik ve beraberliği bozmalarına yardımcı olmayalım.

ZAMAN BİRBİRİMİZE MUHALİF OLMA ZAMANI DEĞİLDİR.

Siyasi parti liderlerinin tamda bu zamanda birlik ve beraberlik için birbirlerine kenetlenip halkı bir arada tutması gereklidir. Bizler de Halk olarak devletin karşısında değil yanında olmalıyız. Olmalıyız ki bir olalım birlik olalım ve birbirimizin yaralarını saralım. İnanıyoruz ki Devletimiz ve Emniyet mensupları görevlerini her zamanki gibi fazlasıyla yerine getireceklerdir, olaya sebep olan kişi ve kişilerin biran önce açıklığa kavuşturacaklardır.

Share
279 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2