logo

06 Ekim 2016

Başkan Mehmet Yavuz’dan Şehit İrkarlı’nın Cenazesine Katılanlara Teşekkür.

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz Siverekli Şehidimiz Orhan İrkarlı’nin kederli ailesi ve tüm Şehit Aileler Derneği adına, cenaze törenine katılanlara teşekkür ve minnet duygularımı arz ederim dedi.

mehmet-yavuz
03.10.2016 Pazartesi günü Hakkari Yüksekova Dağlıca bölgesinde PKK’lı terörist tarafından Kalleşçe Şehit Edilen Şanlıurfa Siverekli Hemşerimiz İstk. Er. Orhan İrkarlı’ya Cenab-ı Mevla’dan rahmet, kederli ailesine ve tüm Milletimize başsağlığı diliyorum.
Şanlıurfa İlimiz Siverek İlçemiz nüfusuna kayıtlı Orhan İrkarlı’nın cenazesine iştirak eden;
Sayın Valimiz Güngür Azim Tuna’ya, Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar, 20.Zırhlı Tugay Komutanımız Tuğgeneral İsmail Hakkı Köseali, Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi, Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Siverek Kaymakamı Vural Karagül Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci, Halliye Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol, Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydili, Siverek Belediye Başkanımız Resul Yılmaz, Hilvan Belediye Başkanımız Aslan Ali Bayık, İl Jandarma Komutanımız M.Kemal Timuroğlu, İl Emniyet Müdürümüz Eyyüp Pınarbaşı’na ve özelikle organize emeği geçen Karacadağ Türkmenler Dernek Başkanı Nusret Kaya’ya kurum amirlerine, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine Şanlıurfalı vatandaşlarımıza Siverek Halkına ve ismini burada sayamadığımız diğer bütün kalbi vatan için çarpan saygıdeğer konuklarımıza, Karacadağ, Söylemez köylülerine, Ayrıca Ankara’daki Meclis çalışmalarından dolayı katılamayan telefonla arayan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Faruk Çelik, Milletvekillerimiz Ahmet Eşref Fakıbaba, İ. Halil Yıldız, Halil Özcan, Mehmet Akyürek, Mehmet Ali Cevheri, Kemalettin Yılmaztekin ve Mahmut Kaçar’a Şehidimiz Orhan İrkarlı’nın kederli ailesi ve Şanlıurfa Şehit Aileler Derneği adına, bizi yalnız bırakmadıkları için en derin teşekkür ve minnet duygularımı arz ederim.

Share
329 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2