logo

reklam
19 Kasım 2016

BAŞKAN KILIÇ: ‘’ÜRETTİKLERİMİZİ HERKESLE PAYLAŞIYORUZ’’

1Bahçeşehir Üniversitesi (BAU)’nun Beşiktaş’ta bulunan Güney Kampüsü yerleşkesindeki panelde, sosyal belediyecilik konusunda tecrübelerini üniversitelilerle paylaşan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, yöneticilik anlayışının temelinde çalışmak, üretmek ve paylaşmanın bulunduğunu söyledi.

Siyaseti halka hizmet aracı olarak yaptıklarını ifade eden Başkan Kılıç, ”Kağıthane’yi 500 bin kişilik aile olarak görüyoruz. Bu büyük ailenin her ferdini yönetime katarak çalışmalar yapıyoruz. Daha çok çalışarak daha çok üretiyor ve ürettiklerimizi herkesle paylaşıyoruz” dedi.

Başkan Kılıç, ilçeyi daha iyi seviyelere taşımak için çaba gösterdiklerini söyleyerek sosyal çalışmalar hakkında şunları kaydetti:

‘’Aş Evimizde her gün ihtiyaç sahibi, hasta ve engelli vatandaşlarımız için ücretsiz iki öğün sıcak yemek hazırlıyoruz. Sosyal Mağazamızda ailelere ücretsiz giyim kuşam malzemesi, çocuklar için oyuncaklar dağıtıyoruz. Ücretsiz meslek edindirme, spor, kişisel gelişim ve üniversiteye hazırlık kurslarımız mevcut. İlçede 6 farklı noktada hemen hemen her akşam sinema, tiyatro, konser, söyleşi etkinliklerimiz vatandaşımıza ücretsiz sunuluyor. Öğrencilere kırtasiye ve nakdi olarak eğitim yardımında bulunuyoruz. Gerektiğinde kapı kapı geziyor yakacak malzemesi dağıtıyoruz, psikolojik danışmanlık hizmeti veriyoruz. Çocuk, engelli, yaşlı, kadın, madde bağımlısı kısacası toplumun her kesimi için özel projeler geliştiriyoruz. Düğünlerinde çeyizleri, cenazelerinde taziye yemeklerinin yapımında yanlarındayız. Bu sayede toplumsal barışı sağlıyoruz. Kağıthane’de kimse kendini yalnız hissetmesin istiyoruz. Bu ve daha fazlası saydığım tüm hizmetlerimiz ücretsiz. Böylece vatandaş hayata daha güvenle, pozitif bakabiliyor. Bu da oluşabilecek birçok suçun önüne geçerek önleyici oluyor.’’

Share
182 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2