logo

31 Mayıs 2016

BAŞKAN KERİMOĞLU,KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN ÇABA VE GAYRETİMİZE DEVAM EDECEĞİZ

1.Bakırköy Yenimahalle Tren İstasyonu yanında kurulan sofrada Yenimahallelilerle bir araya gelen Bakırköy Belediye Başkanı, kentsel dönüşüm için çaba ve gayretlere devam edeceklerini söyledi.

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu kahvaltıda yaptığı konuşmada şunları söyledi: ”Yenimahallemizin sorunlarını çok yakından biliyorum. Öncelikli sorunumuz otopark problemi. Otopark probleminin çözümü de ancak kentsel dönüşüm yapmaktan geçiyor. 2 yıllık belediye başkanlığım zamanında kentsel dönüşüm için çok çaba sarf ettik. Bilinmeli ki ilçe belediyesi olarak bizim kentsel dönüşüm için adım atmamız yeterli değil. Fakat gerek Büyükşehir Belediyesi nezdinde gerekse Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nezdinde 2 yıllık süre içerisinde çok önemli seçimler geçirdiğimiz için yeteri kadar ilgi bulamadık.  Asla pes etmeyi düşünmüyoruz. Biz Bakırköy’ün bina yaş ortalaması yüksek 7 mahallesindeki kentsel dönüşüm gerçekleştirilebilmesi için çaba ve gayretimize devam edeceğiz.”

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu kendisine gösterilen sıcak ilgi ve alakaya da teşekkür ederek, ”İnsan sevdikleri dostlarını daha fazla görmek ister. Sizin de gönlünüzde ve gözünüzde özel bir yerim olduğunu biliyorum. İnşallah bundan sonra daha fazla bir araya gelerek bu özlemi sonlandıracağız. Göstermiş olduğunuz sıcak ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim”dedi.

Share
294 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2