logo

16 Haziran 2015

BAŞKAN KERİMOĞLU SEVİNDİRDİ

6Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, kemik erime hastalığı bulunan Ümit Cebeci’ye akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

 

Osmaniye Mahallesi’nde oturan Ümit Cebeci’nin tekerlekli sandalye ihtiyacını gideren Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi: ”Geçtiğimiz aylarda hizmete açtığımız Halk Market’e ihtiyaç sahipleri çeşitli ihtiyaçlarını bildiriyor. Biz de kemik erime hastalığı bulunan Ümit Cebeci’den bu yolla haberimiz oldu. Çok kısa süre içinde hayırseverlerimizin de katkılarıyla akülü tekerlekli sandalyesini aldık. Ben sosyal sorumluluk projemiz olan “Halk Market”e her türlü desteği vererek , gerçek anlamda hayırseverlik örneği göstererek isimlerinin açıklanmasını istemeyen tüm hayırseverlerimize teşekkür ederim. “ Halk Market”,  hayırseverlerimizin desteğiyle yurdun her köşesine ulaşıyor. “

 

Başkan Kerimoğlu şehir dışında olduğu için Başkan Yardımcısı Nebahat Yıldırım ve Meclis Üyesi Emre Kızıltuğ akülü tekerlekli sandalyeyi Cebeci’ye teslim ettiler . Cebeci de  akülü tekerlekli sandalyeye kavuşmanın verdiği mutluluğu yaşadığını ifade etti.

Share
249 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2