logo

12 Ağustos 2016

BAŞKAN KERİMOĞLU, “BEN SİZİN EVLADINIZIM”

unnamedBakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Zuhuratbaba Mahallesi’nde belediyenin düzenlediği sokak kahvaltısında yaptığı konuşmada, ”Ben sizin ailenizin bir üyesi,  evladınızım, beni ve belediyeyi yapıcı yönde eleştirebilirsiniz” dedi.

 

Bakırköy Belediyesi tarafından Zuhuratbaba Mahallesi Özkul Sokak’ta düzenlenen kahvaltıya ; Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun yanı sıra Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi üyeleri İdris Akyüz, Mehmet Ali Çelebi, Bakırköy mahalle muhtarları ve binlerce Bakırköylü katıldı.

 

Bakırköylü yurttaşların Bakırköy Belediye Başkanı ve Bakırköy Belediyesi’ne verdiği desteğe teşekkür ederek konuşmasına başlayan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şunları söyledi: “ Şimdiye kadar 4 kez yaptırdığımız belediye başkanı ve belediye hizmetlerinden memnuniyet kamuoyu araştırmasına göre Bakırköylü yurttaşlarımızın benden ve belediye hizmetlerinden memnuniyetleri %80’e kadar ulaşmıştır. Sizlerin verdiği bu destek bizleri her zaman teşvik ediyor.  Ben de kendimi  sizin ailenizin bir üyesi,  evladınız olarak görüyorum. Lütfen yapıcı eleştirilerinizi her zaman dile getirin. Bunun için burada sokaktayız, sizlerle beraberiz. Bizler ; objektif olarak sizlerden aldığımız eksik yönlerimizi, hatalı yönlerimizi giderme yoluna gidelim. Bu yolla Bakırköy Belediyesi’ni , Türkiye’ye rol model bir belediye yapabiliriz. Belediyemizin mali olanakları kısıtlı olmasına rağmen sizlerden aldığımız manevi güçle ;  eğitimde, sağlıkta, sporda ve kültür-sanatta başta olmak üzere sosyal belediyecilik uygulamalarımızı artırarak devam ettireceğiz. Tekrar bizlere verdiğiniz desteğe teşekkür ederim.”

Share
333 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2