logo

reklam

BAŞKAN KERİMOĞLU, 1999 YILINDA DİYARBAKIR’DA AMELİYAT ETTİĞİ HASTASIYLA GÜNGÖREN’DE KARŞILAŞTI

Güngören’de partisinin anayasa değişikliği referandumu için saha çalışması yapan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, hoş bir sürprizle; 1999 yılında Diyarbakır Askeri Hastanesi’nde ameliyat ettiği Piyade Er Ercan Demir ile karşılaştı.

Güngören Merter’de dönercilik yapan Ercan Demir, referandum çalışması için esnaf ziyaretinde bulunan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun, “Hocam, Siz beni 1999 yılında Diyarbakır’da askerlik görevimi yaptığım sırada rahatsızlanmam üzerine Diyarbakır Askeri Hastanesi’nde ameliyat yaparak sağlığıma kavuşturmuştunuz. Allah, Sizden razı olsun” diyerek önünü kesti.

 

Göğüs, kalp ve damar cerrahı olan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da, ” 18 yıl aradan sonra Diyarbakır’da ameliyat ettiğim bir hastamla Güngören’de karşılaşmak beni de çok mutlu etti. 2014 yılında Bakırköy Belediye Başkanı olana kadar aktif olarak sürdüğüm doktorluk mesleğimin sağlığına kavuşturduğum hastalarımla ilgili böyle hoş sürprizleri oluyor. Ercan Demir’e ve ailesine, yakınlarına, arkadaşlarına sağlıklı ve hayırlı günler diliyorum.” şeklinde konuşarak duygularını ifade etti.

Share
131 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2