logo

BAŞKAN KARADENİZ’DEN ZABITAYA ZİYARET

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, zabıtanın kuruluşunun 189. yılını Küçükçekmece Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret ederek kutladı.

Huzur, güven ve disiplini sağlamak adına gecesini gündüzüne katan zabıtaları kutlamak amacıyla Zabıta Müdürü Musahmettin Yazıcı’yı ziyaret eden Temel Karadeniz ve Başkan Yardımcısı Besim Müftüoğlu, zabıta memurlarıyla tek tek tokalaştı.5

“ALTERNATİFİMİZ YOK BU NEDENLE EN İYİ OLMALIYIZ”

Belediye denilince akla ilk zabıtaların geldiğini belirten Başkan Temel Karadeniz, “Sizler bizim yüzümüz oluyorsunuz. Bu nedenle sizin başarınız bizim başarımız demek. Küçükçekmece’de tek bir belediye var. Bizim alternatifimiz yok. Bu yüzden bizler en iyi olmak zorundayız. Bu yaklaşımla hareket etmek zorundayız. Burada da en çok zabıtaya güveniyorum. Zabıtalık stresli bir iş ama biz sizlerden memnunuz. Emekleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Zabıta Müdürlüğü adına Musahmettin Yazıcı da Başkan Karadeniz’e teşekkür ederek, günün anlam ve önemine binaen çiçek takdim etti. Öte yandan Zabıta Haftası dolayısıyla zabıta müdürlüğünde çalışanlara çikolata hediye edildi.

Share
454 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2