logo

reklam

BAŞKAN KARADENİZ’DEN ‘MUTLU YUVA, MUTLU YAŞAM DERNEĞİ’NE BAYRAM ZİYARETİ

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında ilçede hizmet veren ‘Mutlu Yuva, Mutlu Yaşam Derneği’ndeki bayram kutlamalarına katıldı.073

Karadeniz, İlçe Kaymakamı Harun Kaya ve Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz ile beraber ziyaret ettiği Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği’nde oyun terapi odasının açılışını da gerçekleştirdi. Kimsesiz çocukların, çocuk evlerine yerleştirilmesi ve onların hobi ve sosyal faaliyetlerinin geliştirilmesi adına hizmet veren derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Yozgat Valisi Abdülkadir Yazıcı da Başkan Karadeniz’e katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, tablo hediye etti.

BAŞKAN KARADENİZ KOLTUĞUNU 4. SINIF ÖĞRENCİSİ EFE ÇEKER’E DEVRETTİ

Öte yandan sabah saatlerinde Başkan Temel Karadeniz, koltuğunu Mustafa Kemalpaşa İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Efe Çeker’e devretti. Arkadaşlarıyla birlikte Başkan Karadeniz’i ziyaret eden Efe Çeker’in heyecanı gözlerinden okunurken, projelerini de Başkan Karadeniz ile paylaştı. Kendisini ziyaret eden öğrencilerin bayramını tebrik eden Karadeniz’e öğrenciler çiçek takdim etti. Ardından Başkan Karadeniz, ilçe protokolüyle birlikte TOKİ Şehit Efkan Kıran İlkokulu’nda düzenlenen 23 Nisan merasimlerine katıldı.

Share
356 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2