logo

BAŞKAN KARADENİZ’DEN İLÇE EMNİYETİNE ANLAMLI ZİYARET

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, ilçeye yeni atanan Emniyet Müdürü Ahmet Cengiz Koçak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, son günlerde artan terör olaylarına istinaden anlamlı dakikalar yaşandı.

Başkan Karadeniz’e İlçe Kaymakamı Harun Kaya da eşlik etti. Ziyarette, protokol üyeleri, ilçede görev yapan polislere de anlamlı bir hediye takdim etti. Küçükçekmece’de yeni göreve atanan Emniyet Müdürü Ahmet Cengiz Koçak’ı tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Karadeniz ve Kaymakam Harun Kaya, ilçeyle ilgili bilgiler verdi.5

“ACINIZ, ACIMIZDIR”

Ziyarette son günlerde artan terör olaylarına istinaden anlamlı dakikalar yaşandı. Kaymakam Harun Kaya ve Başkan Karadeniz, ilçe emniyet teşkilatını altınla ödüllendirerek, vatandaşı korumak adına gösterdikleri emek için teşekkür etti. Kaymakam Harun Kaya polislere, ‘‘Her daim sizinleyiz. Acınız acımızdır. Sevinciniz sevincimiz. Rabbim sizi korusun inşallah’’ sözleriyle teşekkürlerini iletti.

“BİZLER İÇİN ÇEKTİĞİNİZ STRES, TAKDİRE ŞAYAN”

‘Küçükçekmece halkının teşekkürünü iletmek istedik’  diyerek polislere hediye edilen altının sembolik bir ifade taşıdığını belirten Başkan Karadeniz ise ‘‘Küçükçekmeceliler yanınızdadır. Bu size bir madalya ve nazarlıktır. Bizler için çektiğiniz stres takdire şayan. Rabbim sizleri, ailenizi ve tüm vatandaşlarımızı son günlerde artan terör olaylarından korusun’’ diye konuştu. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren polisler de protokol üyelerine teşekkür etti.

Share
1007 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2