logo

08 Mayıs 2015

BAŞKAN GÜVENÇ VEKİL ADAYI KAÇAR MAHALLE TOPLANTISI YAPTI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve AK parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar Akabe, Akşemsettin ve Direkli Mahallesi’ni ziyaret etti, talepleri dinledi.

1Başkan Güvenç ve Kaçar, gece saatlerinde ilk olarak Akabe ve Akşemsettin Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle sakinleri ile istişare eden ikili talep ve önerileri dinleyerek çözüm aradı.

Ardından Direkli Mahallesi’ne geçen Güvenç ve Kaçar burada çevre mahalle Muhtarları ve vatandaşla istişare toplantısı yaptı.

Toplantıda konuşan Başkan Güvenç, Türkiye’nin son yıllarda müthiş bir başarı elde ettiğini söyledi. Ortadoğu’da dış güçlerin büyük oynadığını vurgulayan Başkan Güvenç, milletçe bu oyuna gelinmemesi konusunda uyanık olunması gerektiğine dikkat çekti.

AK Parti’nin hem bu oyunları bozmak hem de ülkeyi kalkındırmak için gecesini gündüzüne kattığını aktaran Başkan Güvenç, şunları söyledi:

“Bu ülke çok iktidarlar gördü. Ama hiç biri AK Parti’nin yaptığının yarısı kadar hizmet yapmadı. Çünkü bu ak adayların ak belediyelerin tek bir gayesi var oda hizmettir. Bizim bundan gayri bir amacımız olmadı olamazda. Eskiden milletin derdi ekmekti ama şimdi insanlarımız artık dünya ülkesi olmak istiyor. En küçük esnafımızdan en büyük esnafımıza kadar herkes artık dünya standartlarında bir ülke bekliyor bizden. Bizde inşallah bu beklentileri boşa çıkarmayacağız.”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar ise millete hizmet etmenin bir şeref olduğunu söyledi. AK Parti’nin bir neferi olarak bu ülkenin her karış toprağına hizmet etmek istediklerini bu içinde milletin oyunun gerektiğini vurgulayan Kaçar, şunları söyledi:

“Şanlıurfa’ya şöyle bakın 10 yıl önce nerdeydi şimdi nerde diye. Eğitimden sağlığa bu kentete devrim yaptık adeta. Eskiden çocuklarınız 80 kişilik sınıfta okuyorlardı ama şimdi Allah’a şükür 25, 30 kişilik sınıfta eğitim alıyorlardı. Eskiden sadece devlet dairelerinde bilgisayar vardı ama şimdi her öğrencimizin elinde tablet var. Bunların hepsi nasıl oldu tabi ki AK Parti’nin icraatlarıyla oldu ve en önemlisi sizin desteğiniz ve gücünüzle oldu. Sizler bize oy verdiniz bunları bunları yapın dediniz bizlerde sizi utandırmadık ve yaptık. Bu ülkenin çocuklarımızın geleceğini düşünüyorsak tek çare AK Parti’dir. Şimdi bir daha seçime gidiyoruz. Siz yine bize destek vereceksiniz bizlerde yine Allah’ın izniyle yarım kalan işleri başaracağız.” Dedi.

 

Share
331 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2