logo

29 Ağustos 2015

BAŞKAN ERTEKİN, ZAFER BAYRAMI’NI KUTLADI

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı E.Sabri Ertekin, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.18

Başkan Ertekin, 30 Ağustos Zaferi’nin birlik ve beraberlik duygusu ile azim ve kararlılıkla kazanıldığına dikkat çektiği mesajında, şu ifadelere yer verdi: “Bu zafer, Türk Milleti’nin her tür zorluğa rağmen bağımsızlığa olan hassasiyetinin destanıdır. 30 Ağustos Zaferi, Yüce Türk Milleti’nin tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biridir. Bu zafer, öyle bir zaferdir ki, bir toplumun küllerinden doğmasını sağladığı ve esaret altındaki birçok ulusa örnek olduğu bir zaferdir. Yüzyıllardır bağımsız yaşayan bir milletin, birlik ve beraberliği önünde hiçbir gücün duramayacağının ispatıdır. Bağımsızlık hedefine kilitlenmiş bir ulusun yokluk içinde olmasına rağmen azim ve kararlılıkla ulaştığı mihenk noktasıdır. Bu zafer, ordu ile millet bütünleşmesinin en önemli sonucudur. Bu zaferin kazanılmasında halkın birliği, askerin kahramanlığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliği büyük bir etken olmuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanı uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi de şükranla anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 93. Yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Share
267 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2