logo

14 Mart 2016

BAŞKAN ERTEKİN “BU SALDIRI ÜLKEMİZİN HUZURUNA KARŞI YAPILMIŞTIR”

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin,  Ankara’da meydana gelen terör saldırısı ile ilgili bir kınama mesajı yayımladı.11

Ankara’da gerçekleşen terör saldırısına tepkiler sürerken bir tepki de ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin’den geldi. Başkan Ertekin, gerçekleştirilen menfur saldırıyı şiddetle kınadığını dile getirdi.  Başkan E. Sabri Ertekin, mesajında şunları kaydetti: “Ankara Kızılay Güvenpark’ta seyir halindeki bomba yüklü bir araçla düzenlenen terör saldırısıyla 34 kişinin hayatını kaybettiğini ve 125 kişinin yaralandığını derin bir teessürle öğrendik. Bu olay tüm Şanlıurfalılar gibi bizleri de derinden üzmüştür.  Bu saldırının, ülkemizin huzuruna karşı yapılmış bir saldırı olduğu ortadadır.

Ülkemizin birliğini ve beraberliğini bozmaya yönelik gerçekleştirilen hiçbir terör saldırısını tasvip etmiyor, bu saldırıyı nefretle ve şiddetle kınıyor, gerçekleştirenleri lanetliyoruz. Güvenlik güçlerimizin teröristlere karşı yürüttüğü mücadeleyi destekliyor, bu saldırıyı yapanların en kısa zamanda yakalanıp yargıya teslim edileceğine inanıyoruz.

Bu düşüncelerle gerçekleşen terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, ailelerine sabırlar, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz. Aziz Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

 

Share
282 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2