logo

27 Haziran 2016

BAŞKAN EKİNCİ, MERKEZ VE KIRSAL MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

7497fdfb-bfc0-4302-b865-74301ae4e889Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye ilçe sınırlarında kalan merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile özel bir mekânda iftar sofrasında bir araya geldi.

Merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile bir araya gelen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, muhtarların sorunlarını da dinleyerek gerekli birimlere talimat vererek çözümleri konusunda yardımcı oldu.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye ilçe muhtarları ile özel bir mekânda bir araya gelerek mahalleleri için yapacakları proje ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Muhtarla bir araya gelen Başkan Ekinci, ‘’Belki yorgunluktan dolayı tek tek sizleri ziyaret edemiyoruz. Ama bu iftar vesilesi ile hepinizi toplu bir şekilde görmek bizleri de mutlu ediyor. Mübarek Ramazan ayındayız, Mübarek günlerdeyiz.

Böyle güzel günlerde, böyle aylarda yardımlaşmanın, dayanışmanın üst seviyede olduğu bir ay. Dolayısıyla muhtarlarımızla bir araya gelmek, dayanışmak, dayanışma içerisinde olmak, Eyyübiye’nin her tarafında gelen bu yol arkadaşlarımızla hemhal olmak ve bundan sonra da beraber yol yürümek bizim kadar olduğu kadar inanıyorum ki sizler açısında da önemli bir konudur.

Bu geçtiğimiz süre zarfında, bundan sonraki yapacaklar konusunda da her kırsal mahalle de, ilçe merkez mahallelerimizde ne varsa, diğerlerinde de o olacak şekilde düsturumuz devam edecektir. Kimi erken yapıldı, kimi biraz geç ama netice itibari ile belli bir periyodik, belli bir program çerçevesinde tüm bunların hepsi yapılacaktır.

Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin, Ülkemizin üzerindeki kara bulutları dağıtsın. İslam coğrafyasındaki bu zulümleri de sona erdirsin. ‘’ Dedi.

Share
315 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2