logo

20 Ocak 2016

Başkan Dr. Hasan Akgün: Tüm çocuklar bizlere emanet

lylylBüyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) yurdunda yaşayan çocuklara satranç hediye etti.

Çınar Koleji’nin düzenlediği “Çınar’da 1 gün” adlı organizasyona SHÇEK yurdunda yaşamını sürdüren ve korunmaya muhtaç durumda olan 90 çocuk katıldı.

Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün adına organizasyona katılan Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar ve Büyükçekmece Belediyesi eğitim danışmanı Süheyla Ercen miniklere hediyelerini verdi.

Palyaçoların ve birbirinden eğlenceli oyunların yer aldığı organizasyona katılan çocuklar doyasıya eğlenerek unutulmaz bir gün yaşadı.

 “Onlar bizi aydınlık yarınlara götürecek olan varlıklardır”

Çocuklara olan sevgi ve şefkatiyle tanınan Başkan Dr. Hasan Akgün şunları söyledi: “Tüm çocuklar bizlere emanet. Geleceğimiz olan çocuklarımız için her şeyi yapmaya hazırız. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu yaşayan yavrularımızı elimizden geldiğince mutlu etmeye çalışıyoruz. Çocuklarımız mutlu olunca ben de mutlu oluyorum. Onlar Türkiye’nin geleceğine ışık saçıp bizi aydınlık yarınlara götürecek olan varlıklardır…”

Share
249 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2