logo

19 Ocak 2016

Başkan Dr. Akgün: Halkımız ve çocuklarımız için her yerdeyiz

zxaBüyükçekmece Belediyesi ekipleri; kar yağışı ve tipi nedeniyle başta okullar olmak üzere cami ve kamu kurumlarına ait binaların bahçelerinde kar temizliği yaptı. Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün denetiminde belediye ekipleri, çocukların ve halkın yoğun olarak ziyaret ettiği bütün bina giriş ve bahçelerinde buzlanmaya ve kar engeline karşı tüm önlemleri aldı.

Büyükçekmece Belediyesi yoğun kar yağışı nedeniyle sürdürmüş olduğu çalışmalara aralıksız devam ediyor. Vatandaşı mağdur bırakmamak için kriz masası oluşturan Büyükçekmece belediye ekipleri 7/24 çalışarak oluşabilecek olumsuzluklara karşı her türlü önlemi alıyor.

Cami ve okullarda kar temizliği

İlçe genelindeki tüm cami ve okulları tek tek elden geçiren Büyükçekmece Belediyesi Temizlik İşleri ve Fen İşleri ekipleri, okullar, camiler, sağlık ocakları ve halkın yoğun ziyaret ettiği kamu kurumları başta olmak üzere tüm kamu binalarının bahçelerini temizledi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bizim hizmet anlayışımda parçalı iş yoktur. Ya bir işe hiç başlamayacaksınız ya da o işi tam yapacaksınız. Yarım işi sevmem. Biz Büyükçekmece’yi bir bütün olarak görüyoruz ve tüm sokak ve binalarından kendimizi sorumlu tutuyoruz. Onun için ekiplerimiz halkımızın ve çocuklarımızın huzur ve mutluluğu için her yere giriyor, her yeri temizliyor. Halkımız ve çocuklarımız için sadece sokaklarda değil, her yerdeyiz.”

 

Share
255 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2