logo

28 Şubat 2016

BAŞKAN DEMİRKOL, SEMT PAZARINDA ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Mimar Sinan Mahallesi’ndeki semt pazarını ziyaret ederek, pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya geldi.

1

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Belediye Meclis Başkanvekili Abdurrahman Beyaz, Belediye Meclis üyeleri İbrahim Felhan ve Mehmet Toprak ile birlikte Mimar Sinan Mahallesi’nde bulunan semt pazarını ziyaret etti. Pazarcı esnafı ile görüşen Başkan Demirkol, alışveriş yapan vatandaşlarla da görüş alışverişinde bulundu. Haliliye Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalarla ilgili görüştüğü esnaf ve vatandaşlarla bilgilerde veren Başkan Demirkol, gelen iletilerin çözümü için gerekli birimlere talimat verdi.

 

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Demirkol, şunları söyledi:

“Mimar Sinan Mahallesi’ndeki semt pazarında halkımızla karşılıklı görüş alışverişinde, ihtiyaçlarını, isteklerini ve alışveriş noktasında fiziksel şartları yerinde inceleme imkanı bulduk. Halkımızın en güzel, en huzurlu ve en rahat şekilde alışveriş yapmalarını, ayrıca ihtiyaçlarını temin etme noktasında biz en iyisini yapma yolundayız. Halkımızın, dönemimizin sonuna kadar her an en mutlu yaşamaları için yaşamaları için beyan ediyoruz.”

 

Başkan Demirkol, açıklamasının ardından bölgedeki vatandaşlarla da görüşerek mahalleden ayrıldı.

Share
320 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2