logo

28 Şubat 2016

BAŞKAN DEMİRKOL GAP MUHTARLAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, GAP Muhtarları Derneği’ne üye mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek sorun, talep ve önerilerini dinledi.

1

GAP Muhtarları Derneği binasına giden Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u, Dernek Başkanı ve Yeşildirek Mahalle Muhtarı Ali Demir ve dernek üyesi mahalle muhtarları karşıladı. Başkan Demirkol, mahalle muhtarlarıyla yapılan hizmetlerle ilgili istişarelerde bulundu. Muhtarlar, Haliliye’de yapılmış ve yapılacak olan hizmetlerle ilgili Başkan Demirkol’a teşekkürlerini iletti.

 

Başkan Fevzi Demirkol’un her konuda kendilerine yardımcı olduğunu ifade eden GAP Muhtarları Derneği Başkanı Ali Demir, “Sayın başkanımız derneğimizi ziyaret etti. İstişare yaptık. Başkanımız, muhtar arkadaşlarımızın sorunlarını dinledi. Çoğu muhtar arkadaşımız sorunlarının olmadığını dile getirdi. Haliliye Belediye Başkanımız gerçekten çok güzel çalıştı. Muhtarlar olarak kendisinden razıyız. Hiçbir eksiğimiz yok” dedi.

 

Muhtarlarla Şanlıurfa’nın meseleleri hakkında istişarelerde bulunduklarını belirten Başkan Demirkol ise şunları söyledi:

 

“GAP Muhtarlar Derneği’nde ilçemizin ve diğer ilçelerin muhtarlarıyla bir araya geldik. Bizi kabul ettikleri için GAP Muhtarlar Derneği’ne mensup muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm ilçelerden mahalle muhtarlarımız olduğu için sadece Haliliye’nin değil, kentimizin tüm meselelerini istişare ederek,  yapılmış olan hizmetleri ve yapılacak olan hizmetleri değerlendirdik. Gelecek inşallah bizimdir. Gelecek Şanlıurfa’nındır. Gelecekte Haliliye’de, Şanlıurfa’da mutlu insanlarımızın yaşamalarını, gençlerimizin geleceğini güven altına almak istiyoruz.”

 

Share
332 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2