logo

31 Ekim 2015

Başkan Demircan, Sarıyer’de esnaf ziyaretinde bulundu

5454544623232Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Ataşehir ve Şişli’den sonra Sarıyer ilçesinde de esnaf ziyaretinde bulundu. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Demircan, fırsat buldukça bu tür ziyaretleri sürdüreceğini söyledi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Ataşehir ve Şişli’den sonra Sarıyer’de de esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Rumelihisar mahallesinden başlayan ziyarette Demircan’a AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Sarıyer Belediye meclis üyeleri eşlik etti.

TEK TEK ESNAFIN KAPISINI ÇALIP HAYIRLI

İŞLER DİLEDİ

Rumelihisar mahallesinde esnafın kapısını tek tek çalan Başkan Demircan, esnafa hayırlı işler dilerken, yoldan geçen vatandaşlar ile de sohbet edip hatırlarını sordu. Cuma namazını Baltalimanı mahallesi “Ahmet Celalettin Paşa Camii ”nde kılan Demircan, namaz sonrası aşure ikramına katıldı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılaşan Demircan, “Bu ziyaretleri elimden geldikçe yapmaya çalışacağım. İmkanlarımız doğrultusunda sizlere elimizden gelen hizmetleri yapmaya hazırım,” dedi.

MİNÜBÜSÇÜ ESNAFIYLA BULUŞTU

Minibüsçülerin talebi doğrultusunda Sarıyer-Beşiktaş minibüs hatlarının olduğu durağı ziyaret eden Başkan Demircan, hat sahipleri ve şoförler ile bir araya geldi. Buradan Sarıyer merkez mahallesine de giden Başkan Demircan, Sarıyer Spor Kulübü lokalinde esnaf ve gençlerle selamlaşıp sohbet etti.

Share
399 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2