logo

02 Ekim 2015

BAŞKAN DEMİRCAN KASIMPAŞA ESNAFINI ZİYARET ETTİ

335Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Piyalepaşa Camii’nde kıldığı Cuma namazının ardından vatandaşlarla bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Vasıf Şahin, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan Cuma namazını kılmak için Beyoğlu’nda bulunan tarihi Piyalepaşa Camii’ni seçti.

BEYOĞLU İSTİHDAM MERKEZİ İLE YÜZLERCE KİŞİYE İŞ BULDUK

Namazın ardından bölgedeki dükkânları ziyaret eden Başkan Demircan esnaflara hayırlı işler diledi. Karşılaştığı vatandaşlar ile uzun süre sohbet eden Demircan, vatandaşların sorunlarını dinledi. Oğluna iş aradığını söyleyen yaşlı bir kadınla yakından ilgilenen Başkan Demircan Beyoğlu İstihdam Merkezi ile bugüne kadar yüzlerce kişiyi işe yerleştirdiklerini; oğlu için de yardımcı olacaklarını söyledi. Ardından yardımcılarına talimat veren Başkan Demircan vatandaşın çocuğunun işe yerleştirilmesi talimatını verdi.

BAŞKAN DEMİRCAN ÇOCUKLARA DÖNER ISMARLADI

Bölge gezisi sırasında Başkan Demircan’ın yolu fotoğraf çektirmek isteyen çocuklar tarafından kesildi. Başkan Demircan kendisine sevgi gösterisinde bulunan çocuklarla uzun süre sohbet etti. Ardından Başkan Demircan çocukları restorana götürerek döner ısmarladı.

Share
300 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2