logo

05 Ekim 2015

BAŞKAN DEMİRCAN, HALICIOĞLU ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan,  Halıcıoğlu mahallesinde esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Bölgedeki dükkânları ziyaret edip, esnaflara hayırlı işler dileyen Başkan Demircan, mahalledeki çalışmaları yakından inceledi.

1456656_714517665243771_1577937602_n

Halkla sürekli iç içe olan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, sık sık gerçekleştirdiği bölge gezisini Halıcıoğlu mahallesinde sürdürdü. AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Ekrem Erdem ve İlçe Başkanı Av. Harun Muş’unda eşlik ettiği ziyarete başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı. Bölgedeki dükkânları ziyaret edip esnaflara hayırlı işler dileyen Başkan Demircan, mahalledeki çalışmaları yakından inceledi.

   4     GENÇLERİMİZE HER ZAMAN DESTEK VERECEĞİZ

Bölge gezisi sırasında Çıksalın Spor Kulübü ziyaret edildi. Spor kulübü yöneticileri ile çay içip sohbet eden Demircan, kulüp hakkında bilgiler aldı. Çocuklara küçük yaştan sporu aşılamak gerektiğini söyleyen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.

Milletvekili Adayı Ekrem Erdem, her gencin lisanslı sporcu olması gerektiğini ifade ederek bu konuda gerekli altyapının oluşturulması gerektiğini söyledi.

Spor Kulübündeki uzun ziyaretin ardından Beyoğlu Çıksalın Cami’nde öğle namazı kılan heyet, daha sonra cami cemaati ile sohbet etti.  Onların istek ve önerilerini dinleyen Demircan, daha sonra Halıcıoğlu mahallesinden ayrıldı.

Başkan Demircan, kendisini sevgi çemberine alan çocukların fotoğraf talebini kırmayarak tek tek fotoğraf çektirdi.

Share
447 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2