logo

BAŞKAN ÇİFTÇİ’YE BİR ÖDÜLDE MERCEK HABER GAZETESİ’NDEN

6Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye bir ödülde Mercekhaber Gazetesinden geldi. Başkan Çiftçi, Karakörü’yü Türkiye’nin en iyi ilçesi konumuna taşıdığı için ödüle layık görüldü.

Mercekhaber Gazetesi 6. Yıl Ödül töreni İstanbul Zeytinburnu Belediyesi Kazlıçeşme Kültür Merkezi Akdeniz salonunda gerçekleşti.

4Ödül törenine davet edilen Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Köyden Kente Karakörü’yü Türkiye’nin en iyi ilçesi konumuna taşıdığı için ödüle layık görüldü.

Ödül Töreninde konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Ödüle layık görüldüğü için Mercekhaber gazetesine teşekkür etti.

Ödülü Karaköprü halkı ve canla başla çalışan ekibi adına aldığını ifade eden Başkan Çiftçi, “Karaköprü ilçemizi yaşanabilir ilçe konumuna getirmek için ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalıştık. Karaköprü Güneydoğunun parlayan yıldızı olacağını her zaman söylemiştik. Aldığımız bu ödülde bunun bir kanıtı oldu. Bu ödülü Karaköprü halkı adına alıyorum” dedi.

Öte yandan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, daha öncede Ankara Meclis dergisi, Times Dergisi, Güneydoğum Derneği , Buhara Dergisi ve son olarak Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesi tarafından ödüle layık görülmüştü.

2

1
3
5
089

Share
566 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2