logo

08 Ağustos 2015

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Ka­ra­köp­rü’ İlçesinin Akziyaret ma­hal­le­sin­de ya­pı­mı ta­mam­la­nan sen­te­tik çim sa­ha­sının açı­lı­şı dü­zen­le­nen tö­ren­le açıl­dı. Başkan Çiftçi, anlamlı bir davranışta bulunarak spor sahasının açılışını çocuklara ve gençlere yaptırdı.6

Karaköprü Belediyesi ilçeye bağlı kırsal mahallelerde yaşayan gençleri ve çocukları sporla buluşturmak için Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından sentetik çim saha projesini hayata geçirerek hizmete sundu.

Açılış törenine; Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Belediyesi Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri ve çok sayıda vatandaş ile mahalledeki gençler katıldı. Büyük bir kalabalıkla karşılanan Başkan Çiftçi ve beraberindekiler mahalle sakinleri ve gençlerle tek tek tokalaşarak bir süre sohbet ettiler.

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “MERKEZ VE KIRSALDAKİ ÇOCUKLARIMIZA AYNI İMKANI SUNMAK İSTİYORUZ”

Açılış töreninde konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi; “İlçemizin büyük mahallelerinden olan Akziyaret mahallesinde ekiplerimiz ve ilgili birimlerimiz bu yaz gerçekten özveri ile yoğun bir mesai ile çok güzel hizmetler yaptılar. Bugün ise Akziyaret mahallesine ve  gençlerimize daha önceden söz vermiştik sizlere semt sahası yapacağız demiştik. Bizler gençliğe önem veriyoruz gençlerimizi kucaklıyoruz onları seviyoruz onların spor yapmalarını istiyoruz. En önemli olan da şudur İlçe merkezindeki çocuklarımızın faydalandığı imkanlardan kırsaldaki (köydeki) çocuklarımızı da faydalandırmaktır. Semt sahası çocuklarımıza, gençlerimize hayırlı uğurlu olmasını istiyorum emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.7

AÇILIŞI ÇOCUKLAR VE GENÇLER YAPTI

Konuşmasının ardından Başkan Çiftçi, geleneğin dışına çıkarak spor sahasının açılışını protokole değil de mahallenin çocukları ve gençlerine bıraktı. Daha sonra Karaköprü Belediyespor’un alt yapı takımı ile Akziyaret Mahallespor arasında dostluk maçı oynandı. Maçı Akziyaret Mahallespor 1-0 kazandı.

BAŞKAN ÇİFTÇİ’YE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Mahalle sakinleri ve gençler sen­te­tik çim sa­ha­sını kendilerine sunan Başkan Çiftçi’ye teşekkür ederek bizler artık boş tarlalarda değil de spor sahasında futbol oynayacağız dediler.

Share
455 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2