logo

07 Mart 2016

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİREN MÜJDE

8Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, katıldığı kariyer günleri programında öğrencilerle bir araya gelerek öğrencileri sevindiren müjdeyi verdi.

 

Haliliye ilçesine bağlı Süleymaniye Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirilen Kariyer Günleri programına katılan Başkan Nihat Çiftçi, öğrencilerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaştı.

 

Sohbet havasında geçen programda öğrenciler Başkan Nihat Çiftçi’ye sorularını yöneltti.

Öğrencilere okulun bahçesine halı saha müjdesi veren Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi olarak gençleri geleceğe hazırlayacaklarını ve buna yönelik projeler geliştirdiklerini ifade etti.

 

“Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak gençliği önemseyen bir yapıdayız ve kadrolarımıza bunu yüklüyoruz” diyen Başkan Nihat Çiftçi, “Okul Müdürümüzün talebi üzerine okul bahçemizde inceleme yaparak Büyükşehir Belediyesi tarafından yapacağımız halı sahanın talimatlarını verip yapımına başlayacağız inşallah. Büyükşehir Belediyesi olarak gençlerle bu tür birliktelikleri önemsiyoruz. Çünkü ülkemizin ve şehrimizin geleceği sizlersiniz. Sizlerin mutlu olması bizler için çok önemli. Şehirlerin güzelleşmesi birlik ve beraberlikten geçer. Kentleri ayakta tutan saygı, sevgi ve hoşgörüdür” dedi.

 

GENÇLERİMİZİ SPORLA BULUŞTURACAĞIZ

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin gençliği önemseyen bir yapı olduğunu söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, “Bu anlayışı kadrolarımıza yüklüyoruz. Allah’ın izniyle her mahalleye gençlik merkezlerimiz, spor merkezlerimiz ve kütüphaneler yapıp sizlerin hizmetine vereceğiz. Bütün gençlerimizin kullanımında olacak ve bundan faydalanmaları için elimizden gelen bütün özveriyi sergileyeceğiz. Ayrıca spor branşlarında gençlerimizi yetiştirerek lisanslı bir sporcu adayları yapacağız. Bir çok kamu kurum ve kuruluşlarla ortaklaşa çalışıp gençlerimiz geleceğe bir adım daha hazırlamış olacağız” dedi.

 

Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2