logo

22 Haziran 2015

BAŞKAN ÇİFTÇİ YILIN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ

Ceylanpınar Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen ödül töreninde Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi “Yılın En Başarılı Belediye Başkanı” seçildi.q

Ceylanpınar Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen ödül töreninde Ceylanpınar ve Şanlıurfa’da görev yapan başarılı gazeteciler ile bürokrat, siyaset, iş adamı, eğitimci, sivil toplum örgütü, öğrenci, doktor, sporcu ve kurum yöneticileri ödüle layık görüldü.

Ceylanpınar Cumhuriyet Okulu Konferans Salonu’nda yapılan ödül gecesine Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Daşkıran, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İlçe Müftüsü Usame Anlağan, Ceylanpınar TİGEM Müdür Yardımcısı Hamdi Yücel, İlçede görev yapan bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende açılış konuşmasını yapan Ceylanpınar Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Aydın, Ceylanpınar tarihinde ilk kez gazetecilerin böylesine kapsamlı bir ödül töreni düzenlediğini belirterek” Her konuda Türkiye’de öne çıkan Ceylanpınar’da gazetecilerin de bu alanda geri kalması mümkün değil. Ceylanpınar Gazeteciler Derneği olarak ilk kez düzenlenen ödül töreninde hatalarımız olabilir, bu hatalarımızı geleceğe taşımak istemiyoruz. Burada amacımız bürokrat, iş adamı, eğitimci, sağlıkçı, sivil toplum kuruluşları ve gazeteci meslektaşlarımızı gelecek yıllara adapte etmektir” dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “BU ÖDÜLLER BİZLERİ DAHA AZİMLİ YAPIYOR”

Ceylanpınar Gazeteciler Derneği tarafından Yılın En Başarılı Belediye Başkanı ödülüne layık görülen Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye ödülünü Dernek Başkanı Mehmet Sait Aydın takdim etti. Yılın En Başarılı Belediye Başkanı seçilen Başkan Çiftçi, şunları söyledi; “200 km ötede Şanlıurfa’mızın Karaköprü İlçemizde yapmış olduğumuz çalışmaları aslında halkımıza, insanımıza bir emektar olarak yapmış olduğumuz bu çalışmaları Ceylanpınar ilçemizde, Ceylanpınar Gazeteciler Derneği yönetim kurulunca görmüş olmaları ve bugün bize bu ödülü bize takdim etmiş olmaları bizim için gelecek adına daha azimli daha pozitif düşünmeyi halkımıza hizmet etmeyi sağlayacaktır. Ben Derneğin yönetim kurulunu tebrik ediyorum teşekkür ediyorum. Güzel bir gece oldu aranızda olmaktan gurur duyuyorum tüm Karaköprü halkının da selamını iletiyorum” dedi.

Yılın En Başarılı Belediye Başkanı Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Yılın Girişimci İş Adamı Ödülü İbrahim Halil Öcalan, Yılın En Başarılı Gazetecisi Ödülü Gazete İpekyol Mustafa Arısüt, Yılın En Fedakâr Annesi Ödülü Meral Karaman, Yılın En Başarılı Eğitimcisi Ödülü Abdulbaki Özbek, Yılın En Başarılı Öğrencisi Ödülü Mizgin Beken, Yılın En Başarılı Sanatçısı Ödülü Şükran Aydoğan, Yılın En Başarılı Doktoru Ödülü Dr. Şerif Kurtuluş,Yılın En Başarılı Sivil Toplum Kuruluşu Ödülü Muhacir-Der, Yılın En Başarılı Kurum Müdürü Ödülü Ramazan Beşkat, Yılın En Başarılı Spor Kulübü Ödülü Ceylanpınar Bedensel Engelliler Spor Kulübü, Onur Ödülü Gazeteci Ekrem Arslan, Unutulmayanlar Ödülü ise Suriye savaşından dolayı hayatını kaybedenlerin ailelerine verildi.

Share
382 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2