logo

23 Eylül 2016

BAŞKAN ÇİFTÇİ, YAPILANDIRMA PROGRAMI İÇİN BAĞLI İLE GÖRÜŞTÜ

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı M. Selim Bağlı, yapılandırma programını görüşmek için Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile bir araya geldi. Görüşmenin ardından Başkan Çiftçi, yapılandırma programını kurumsal olarak değerlendireceklerini söyledi.

13344637_976046979181841_4667569738958210213_n

Yapılandırma programı hakkında bilgilendirmede bulunmak için Şanlıurfa’ya gelen Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı M. Selim Bağlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi makamında ziyaret etti. Beraberindeki bürokratlarla birlikte Başkan Çiftçi ile görüşen SGK Başkanı Bağlı, yapılandırma programı ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Görüşmenin ardından bir değerlendirme yapan SGK Başkanı Bağlı, “Başkanımız Nihat Çiftçi’ye bizleri ağırladıkları için teşekkür ediyoruz. Nihat Çiftçi, hem şehrimizin Büyükşehir Belediye Başkanı, hem de daha önceden bizim teşkilatta müfettiş olarak çalışmış bir büyüğümüz. Yeniden yapılandırma programının tanıtımı ve bilgilendirmesi için Şanlıurfa’dayız. Program hakkında kendisine bilgiler verdik” dedi.

Yapılandırma programını kurumsal olarak değerlendireceklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ise, “Çok değerli hemşerimiz, bürokratımız M. Selim Bağlı’yı bugün ağırladık. Kendisi ile her zaman istişare halindeyiz. Çok önemli bir yapılandırma süreci başladı. İnşallah bizler de yapılandırmayı kurumsal olarak değerlendiriyoruz. Ve başkanımızın ziyaretinden çok memnuniyet duyduğumuzu belirtmek istiyorum” diye konuştu.

 

Share
282 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2