logo

25 Nisan 2015

BAŞKAN ÇİFTÇİ VEKİL ADAYI EĞİLMEZ’LE BİRLİKTE KIRSALI GEZDİ

4Kırsal Mahalle gezisi sonrası Başkan Çiftçi, Karaköprü Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğünün ilçe merkezinde yapmış oldukları çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Çiftçi, ilk olarak ilçenin Narlıkuyu mahallesinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yapmış oldukları çalışma sonucunda bitme aşamasına gelen parkı inceleyerek Birim Müdürlerinden bilgi aldı.

Narlıkuyu mahallesindeki çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Çiftçi daha sonra, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, Merkez Mahalle ve Akpıyar mahallelerinde başlatmış olduğu kilitli parke çalışmalarını yerinde denetledi.

Başkan Çiftçi son olarak ilçenin Atakent Mahallesinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yeni başlatmış olduğu park çalışmalarını inceledi.

Gezi ve incelemeler sonrası açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi;“Karaköprü ilçemizin Kırsal Mahallelerinde Kırsal Hizmet Müdürlüğümüzün yürütmüş oldukları çalışmalar kapsamında Büyük Salkım, Küçük Salkım ve Külaflı mahallelerimizde bir denetim gerçekleştirdik. Gerçekten Mahallelerimizin yüzünü ortaya çıkaran onların köy içi yollarını güzel bir şekilde düzenleyen stabilize ve mekanik malzeme ile vatandaşımızı çamurdan ve tozdan kurtaran çalışmalarımız kırsal Hizmetler Müdürlüğümüz tarafından yapılıyor” dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ: “KARAKÖPRÜ ZOR BİR BÖLGE”

Karaköprü’nün zor bir bölge olduğunun altını çizen Başkan Çiftçi; “Yine merkez mahalle anlamında Karaköprü İlçemizde Fen İşleri Müdürlüğümüz ve Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu, Merkez Mahallesi ve Akpıyar Mahallesinde ki kilitli parke çalışmaları ile Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün de hızlı bir şekilde yapmış oldukları parklar söz konusu… Narlıkuyu mahallemizde ki parkın tüm üst yapısı ile birlikte yapmış olup halkımızın hizmetine sunduk. Şuanda da yapımı devam eden Atakent mahallemizin park yapım çalışmaları noktasındayız. Gerçekten Karaköprü Belediyemiz gerek Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ve gerek Kırsal Hizmetler Müdürlüğümüz, gerek Fen İşleri Müdürlüğümüz icrai müdürlüklerimizdir. Çok hızlı bir şekilde ekipleri ile birlikte tamamıyla organize olup çalışmalarına son sürat bir şekilde yürütüyorlar. Ben emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum. Karaköprü zor bir bölge… Karaköprü’de yepyeni şehirleri ortaya çıkarıyoruz. Gerçekten gerek yolların, kaldırımların, yeşil alanların, parkların, mesire alanlarının ve bunun yanında da kırsala hizmet götürüyoruz. Ben bu şevk ile çalışan bu yürekliliği gösteren ekibi kutluyorum. Onları tebrik ediyorum. Karaköprü’müzün tüm mahallelerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Share
264 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2