logo

05 Mayıs 2015

BAŞKAN ÇİFTÇİ, TEMİZLİK PERSONELİ İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

2Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri personeli ile sabahın erken saatlerinde bir araya gelerek kahvaltı yaptı.

Temizlik İşleri Müdürlüğünde gerçekleşen kahvaltılı toplantıya, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Belediye Başkan Yardımcısı, Temizlik İşler Müdürü ve Temizlik personeli katıldı.

Personelin moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda Başkan Çiftçi, temizlik personeli ile sohbet ederek işlerine dört elle sarılmalarını istedi.

Başkan Çiftçi, Temizlik İşleri Personeline hitaben yaptığı konuşmasında “Karaköprü’müz ilçe olarak büyüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğümüzde büyüyecek. Sürekli olarak yeni yerleşim yerlerinden dolayı yeni mıntıkalar çıkıyor. Yeni mahalleler oluşuyor. O mahallelerin temizlikleri çok önemli… Şimdi çok güzel bir iş yapıyorsunuz. Bende alanda geziyorum. Herkesi mıntıkasında görmek istiyorum. Çünkü bu şehrin temizliği önemli… Belediye olarak ne kadar hizmet yaparsak yapalım bölgenin temizliği olmazsa bir fayda olmaz. Bu nedenle çok önemli bir iş yapıyorsunuz. Helalinden tertemiz, çoluk çocuğunuza rızkınızı alıyorsunuz. Bunu da alın teri ile yapıyorsunuz” dedi.

Share
187 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2