logo

reklam
15 Aralık 2015

BAŞKAN ÇİFTÇİ, “SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDİP ÇÖZÜYORUZ”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, sabahın erken saatlerinde Şıracılar ve Fıstıkçılar Odasını ziyaret ederek, esnafla bir araya geldi.

3

Sabahın erken saatlerinde Şıracılar ve Fıstıkçı esnaf ile bir araya gelen Başkan Çiftçi,  tek tek gezdiği işletmelerde işletme sahipleri ve alış veriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek, taleplerini dinledi.

 

Şıracılar ve Fıstıkçılar Odası Başkanı Nusret Kaya ile birlikte işletmeleri gezen Başkan Nihat Çiftçi, esnafa bereketli ve bol kazanç temennisinde bulundu.

357eb2e8-d071-4f33-97b5-44bd0195a82c

Ziyaretleri kapsamında yaptığı açıklamada; “Tek amacımız; esnafa ve Şanlıurfa’ya daha faydalı olmaktır” diyen Başkan Nihat Çiftçi, esnafın göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

Sabahın erken saatlerinde esnafla bir araya gelerek sorunlarını dinledikleri ve çözüm yollarını görüştüklerini aktaran Başkan Çiftçi, “Sabahın erken saatlerinde buraya gelerek esnafımızla görüştük. Esnaflarımızın yerleşik işyerleri ile ilgili  bazı sorunları vardı. Bunları esnaf arkadaşlarımız ve gerek oda başkanları arkadaşlarımızla görüştük. Notlarımızı alarak bir takım çözüm önerileri çıkardık. Bizim derdimiz esnafımıza ve Şanlıurfa’mıza faydalı olmaktır. Allahın izniyle gittiğimiz yerlerde sorunları görüp hızlı bir şekilde karar alarak sorunları çözüyoruz. Vatandaşlarımızın yıllardır bekleyen sorunları var bunu biliyor ve görüyoruz. Bizim amacımız kendi dönemimizde bu sorunları çözerek vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermektir. Nusret başkanımıza ve bütün esnaf guruplarımıza teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.

 

Share
228 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2