logo

21 Kasım 2015

BAŞKAN ÇİFTÇİ MÜTEAHHITLER BİR ARAYA GELD

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi Şanlıurfa’daki müteahhitler ile bir araya gelerek kentteki yapılaşma konusunu görüştü.

1447676425_DSC_6568

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Mehmet Akif İnan Konferans salonunda müteahhitlerle bir araya gelen Başkan Nihat Çiftçi sektör temsilcilerinin sorunlarını dinleyerek yapılacak olan çalışmalar ile ilgili yol haritası konusunda fikir alışverişinde bulundu.

 

Konut yapım alanına açılan bölgelerde alt ve üst yapı çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirten Başkan Çiftçi “merkezde olduğu gibi ilçelerde de çalışmalarımız devam etmekte. Kentimize yeni bulvarlar kazandırmaktayız. Bulvar açma çalışmalarının tamamlanmasının ardından ilçe belediyelerimize koordineli bir şekilde ara arter çalışmalarını bitireceğiz. İnşaat sektörü bizim için önemli bir sektör. Çünkü inşaat durursa bir anlamda şehrimizin gelişmesi de durma noktasına gelir. İnşaat sektörü diğer sektör dallarına göre kentimizde daha çok tercih edilmekte. Büyükşehir Belediyesi olarak elbette sektöre katkı anlamında yeni projelerimizde mevcut” dedi.

 

Yatırımcılar ve sektör temsilcilerin desteği ile Şehrin canlandırılması gerektiğini belirten Başkan Çiftçi “Türkiye yeni bir yola girmiş bulunmakta. Moral ve motivasyonumuzun yüksek olması lazım. Şehrimizi yatırım kaynağı haline getirmemiz lazım. Çeşitli sektör dallarına yeni yerler yeni site alanları tahsis edeceğiz. Bu kapsamda Şehrimizi bir bütün anlamında yöneterek el birliği ile kalkınmasını sağlayacağız dedi.
Toplantının sonunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye Karaköprü Belediye Başkanlık sürecinde yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Karaköprü Müteahhitler ve İş Adamları Derneği Kurucu Başkanı Serkan Arıcı ve Şanlıurfa İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Önal tarafından başarı plaketi takdim edildi.

Share
324 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2