logo

16 Mayıs 2015

BAŞKAN ÇİFTÇİ İŞYERİ AÇILIŞINA KATILDI

1..Büyüyen ve gelişen Karaköprü’ye yatırımcılar akın etmeye devam ediyor. Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, 35 metrede bulunan bir iş yerinin açılışını gerçekleştirdi.

Yeşil Künefe isimli iş yerinin açılışına; Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfaspor kulüp eski Başkanı Kemal Saraçoğlu, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı, ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Karaköprü Beleidye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Karaköprü’müzde hemen hemen her gün bir işletmememizin açılışını yapıyoruz. Bugünde Şanlıurfa’mız için yeni ama il dışında bir çok şubeleri olan bir işletmemizi açıyoruz. Bakır kardeşimiz bu işletmeyi Karaköprü’müze, Şanlıurfa’mıza kazandırdı. Bu iş yerinde 7 kişi istihdam ediliyor. Aslında bu dönemde işletmecilerin ayakta durması istihdam oluşturması kentin gelişimine katkıda bulunması biz Belediye Başkanlarını için çok önemli bir husus. Çünkü şehrimizi seviyoruz. Şehre 24 saat hizmet etmenin aşkıyla yanıyoruz. Bu sebepten dolayı el birliği yapıyoruz. Tüm işletmeciler ile birlikte bu kenti geliştirdiğimizde ayağa kaldırdığımızda kazanan Şanlıurfa olacak. Şanlıurfalı olacak. Bu anlamda işletme sahibini Bakır Ağabeyimizi tebrik ediyorum. Karaköprü’müze Şanlıurfa’mıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ise, Karaköprü’de açılan yeni işyerinin ilçeye ve Şanlıurfa’ya hayır getirmesi temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından işyerinin açılışına geçildi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetlilere künefe ikram edildi.

 

Share
306 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2