logo

20 Kasım 2015

BAŞKAN ÇİFTÇİ, İSTANBUL’DAKİ ŞANLIURFALILARLA BİR ARAYA GELDİ

JŞanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İstanbul’da faaliyet gösteren Şanlıurfalı dernek temsilcilerini ziyaret etti.

 

İstanbul ziyaretleri kapsamında Şanlıurfalı STK Temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Nihat Çiftçi, burada temsilcilerle bir süre sohbet etti.

 

İstanbul’un Şirinevler Mahallesinde  gerçekleştirilen toplantıya; Şanlıurfa Dayanışma Derneği Başkanı Eyyüp Sabri Göncü’nün yanı sıra, Viranşehirliler Kültür ve Dayanışma Derneği, Suruçlular Derneği, Birecik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Ceylanpınarlılar Dayanışma Derneği, Hil-Der Hilvanlılar Dayanışma Derneği ve Siverek Kültür ve Dayanışma Derneği temsilcileri katıldı.

MKM

Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalardan bahseden Başkan Nihat Çiftçi, önümüzdeki dönemde Şanlıurfa’ya her alanda yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarede bulunarak, desteklerini istedi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarının yanı sıra Şanlıurfa’nın tanıtım ve turizmine katkı sunmak amacıyla başlattığı çalışmalardan dolayı Başkan Nihat Çiftçi’ye teşekkür eden STK Temsilcileri, Şanlıurfa’yı tanıtmak için hep birlikte çalışacaklarını ifade ettiler.

Share
378 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2