logo

reklam

BAŞKAN ÇİFTÇİ: GELİŞEN BİR VİRANŞEHİR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Viranşehir temasları kapsamında esnaf, muhtarlar, parti teşkilatı ve gazetecilerle bir araya gelerek ilçe genelindeki çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başkan Çiftçi, Viranşehir için yol yapımında atağa geçtiklerini söyledi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir’in başta yol ve su sorunları olmak üzere tespit edilen diğer sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla ekip ve araçlarını ilçeye nakledecek. Konu ile ilgili değerlendirme yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Grup yollar önceliğimiz olmak üzere yan yollarımızdaki sorunları çözüme kavuşturmak için Viranşehir’deki ekip ve makinelerimizi güçlendiriyoruz” dedi.  

Başkan Nihat Çiftçi, Viranşehir temasları kapsamında esnaf ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşlarla ilçe genelindeki sorunlar ve çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunan Başkan Çiftçi, ardından AK Parti Viranşehir İlçe Başkanlığına geçerek burada parti teşkilatı ile buluştu. Parti teşkilatına halk oylaması sürecindeki çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Çiftçi, “Biz, büyük bir aileyiz. Özellikle halk oylaması sürecinde inandığı değerler uğruna emek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Çiftçi daha sonra muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarlardan mahallelerindeki sorunlar hakkında bilgiler alarak not eden Başkan Nihat Çiftçi, “Viranşehir’i her alanda daha refah bir ilçe yapabilmek için planlamalarımızı yaptık ve bu planlama doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz. Bilindiği gibi Viranşehir, merkez ilçeler dışında Siverek’ten sonraki en büyük ilçemiz. Bunun farkında olan bir anlayışla çalışmalarımızı daha da yoğunlaştırıyoruz. Yol anlamında çamur içerisinde kalan bir vatandaş manzarasına kesinlikle razı olamayız. Öte yandan yine altyapıdaki sıkıntıları da tamamen çözüme kavuşturacağız inşallah” şeklinde konuştu.

Başkan Çiftçi, muhtar buluşmasının ardından Viranşehirli basın mensuplarını konuk etti. İlçenin gelişmişliği hakkında fikir alış verişinde bulunan Başkan Çiftçi, temaslarının ardından kent merkezine döndü.

 

Share
37 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2