logo

04 Haziran 2015

BAŞKAN ÇİFTÇİ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

116 yıl içersinde Karaköprü’ye yaptırdığı spor kompleksleri ile ilçeyi spor üssüne çeviren Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, spora ve gençlere önem vermeye devam ediyor. Başkan Çiftçi ilçenin merkez mahallesinde gençlere forma hediye ederek onları sevindirdi.

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Karaköprü Belediyespor’un işbirliğinde ilçenin Merkez mahallesindeki gençlere forma hediye edildi.

İlçenin Akpınar Deresinin içerisinde bulunan semt sahasında düzenlenen forma dağıtımına; Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri, mahalle sakinleri ve gençler katıldı.

Gençlerin ve çocukların Yoğun bir ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılanan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, gençlerle bir süre sohbet ederek forma hediye etti.

GENÇLER KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR FORMALARINA KAVUŞTU

Forma dağıtım etkinliğinde konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Karaköprü ilçemizin Merkez mahallesindeyiz. Dün biz site toplantısı ve gezi yaparken gençler Karaköprü Belediyespor’u çok sevdiklerini ve onların formalarını taşımak istediklerini söylediler. Bizde Karaköprü Belediyesinin yöneticileri olarak gençlerimizin sesine kulak verdik. Bugünde onlara Karaköprü Belediyespor’un forması ile geldik ve hediye ediyoruz” dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ: “AMACIMIZ GENÇLERİMİZİN SPORLA TANIŞMASI”

Kırsal mahallelere de güzel semt sahaları yaptıklarını aktaran Başkan Çiftçi, “Karaköprü merkezde çok güzel semt sahaları yapıldı. Şimdi de gençliğe vermiş olduğumuz önemden dolayı kırsalda da güzel semt sahaları yapılıyor. Biz her mahallenin takımının olmasını istiyoruz. Gençlik kendi arasında müsabaka yapsın, sporla tanışsın, enerjilerini güzel bir şekilde tüketsinler, kardeşlikleri gelişsin, birlik ve beraberlikleri gelişsin, dost olsunlar. Yarının büyükleri olarak ta barış ve huzur içerisinde bu topraklarda yaşasınlar. Ben bu organizasyonu düzenleyen Kültür ve Sosyal işleri Müdürlüğümüze ve Karaköprü Belediyespor’a teşekkür ediyorum” dedi.

Karaköprü Belediyespor’a ait formalarını alan gençler ise Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye teşekkür ederek çok mutlu olduklarını belirttiler.

 

Share
239 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2