logo

19 Şubat 2016

BAŞKAN ÇİFTÇİ, “AMACIMIZ HALKIMIZA YÜKSEK KALİTEDE HİZMET SUNMAK”

Belediyeciliğin süreklilik ilkesi doğrultusunda vatandaşlara sunduğu kaliteli hizmetlerin standardını yükselterek sürdüren  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, K-Q TSE-ISO-EN 9000 kalite yönetimi belgesini  yenilendi.

01

TSE Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü ve Ankara Bölge Müdürlüğü denetçileri tarafından yapılan tetkikler sonucu TSE belgesini yeniledi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplantı salonunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,  TSE Müfettişleri ile gerçekleştirdiği toplantıda, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri ve çalışmaları değerlendirildi.

 

Gerçekleştirilen toplantıda Kalite ödüllülerinin önemine dikkat çeken Başkan Nihat Çiftçi,  TSE belgelerinin, bir kurumu kaliteye ulaştırmak olduğunu belirtti.

 

Kaliteli hizmet vermenin önemine dikkat çeken Başkan Çiftçi, “Hedefimiz bir kaliteyi yakalayarak işlerin büyümesi, kaynakların yerinde kullanılması ve vatandaşlarımıza standartların üstünde bir hizmet sağlamak” dedi.

 

Standartların üstünde hizmet sunmayı amaçlayarak  çalıştıklarını belirten Başkan Çiftçi, bu hizmet kapsamında 1.892.000 vatandaşın sorumluluğunu alarak memnuniyeti sağlayacaklarını söyledi.

 

Başkan Çiftçi, “TSE belgeleri bir standardı belirleme ve oluşturmaktır. Bu standardı  belirleme bir kurumu kaliteye ulaştırma hedefleridir. Bu belgeler, buradaki mevzuat, düzenleme ve sistemi denetlemenin esasında kalite vardır. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak geçmişte de olduğu gibi hedefimiz bir kaliteyi yakalayarak işlerin büyümesi, kaynakların yerinde kullanılması ve hizmet alan insanlara standartların üstünde bir hizmet almasını sağlamak. 1.892.000 Şanlıurfalıya belirli bir standarda hizmet vererek memnuniyetini sağlamak” dedi.

 

Share
264 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2