logo

02 Nisan 2016

BAŞKAN ÇİFTÇİ, “11 NİSAN’A TÜM ŞANLIURFALILARLA BİRLİKTE EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ”

5Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. Yıl Dönümü münasebetiyle AK Parti İl Başkanlığı ve İlçe Belediye Başkanları ile istişare toplantısı düzenledi.

 

Çalışmalarını herkesimin görüş ve önerilerini alarak sürdüren Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Teşkilat üyeleri, İlçe Belediye Başkanları ile Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Şanlıurfa’nın Kurtuluşunun 96. yıl dönümü etkinlikleriyle ilgili toplantı düzenledi.

 

Şanlıurfa’da ilkleri gerçekleştirmenin onurunu yaşadıklarını belirten Başkan Nihat Çiftçi, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla Bakanlar Kurulumuzun Şanlıurfa’ya gelmesi bizleri onurlandırmıştır” dedi.

 

“11 Nisan programları yalnız Büyükşehir Belediyesi değil 13 ilçemizle birlikte ev sahipliği yapmamız gerekiyor” diyen Başkan Nihat Çiftçi, düzenlenen programların tüm Şanlıurfalıların programı olduğuna dikkat çekti.

 

Düzenlenecek olan programlara tüm Şanlıurfalıları davet eden Başkan Nihat Çiftçi, “Allah’ın izniyle 11 Nisan Pazartesi günü, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nu ve Bakanlar kurulumuzu Şanlıurfa’da ağırlamanın onurunu yaşayacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak Şanlıurfa’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96.  yıldönümü münasebetiyle geniş kapsamlı program düzenliyoruz. Düzenlediğimiz program tüm Şanlıurfa’nın programı. Yalnız Büyükşehir Belediyesi değil 13 ilçemizle birlikte ev sahipliği yapacağız. Şanlıurfa’mız İstiklal Madalyasıyla ödüllendirilmesi ve Bakanlar Kurulunun ilk kez Şanlıurfa’da yapılmasıyla birlikte, Bizde Şanlıurfa olarak çok iyi bir şekilde ev sahipliği yapmamız gerekiyor” dedi.

 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise, “11 Nisan tarihinde Şanlıurfa’mız tarihi bir güne ev sahipliği yapacak. Bugüne kadar Ankara’da toplanan Bakanlar Kurulumuz ilk kez Şanlıurfa’da düzenlenecek. Şanlıurfa’nın düşman işgalinin kurtuluşunun üstünden 96 yıl geçmesine rağmen İstiklal Madalyamız Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından verilecek.  Başbakanımız ve Bakanlarımız her Şanlıurfa’ya geldiğinde gerek proje gerekse hizmet anlamında elleri dolu bir şekilde geliyor.  Şanlıurfa halkımızın da gerekli teveccühü göstererek programlara katılacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

Share
483 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2