logo

18 Eylül 2016

Başkan Çelikbilek Demokrasi Şehitleri’ni Unutmadı

unnamedKurban Bayramı’nın ikinci günü Beykoz Belediyesi’nde gerçekleştirilen ‘Bayramlaşma’ töreninin ardından Başkan Çelikbilek, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri’nin kabirlerini ziyaret etti.

Her vesileyle ‘Şehit Aileleri Bize Allah’ın Emanettir’ diyen ve Beykozlu şehit ailelerine sahip çıkan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Demokrasi Şehitleri’nin kabri başında dua etti. Başkan Çelikbilek, Beykozlu Şehitler Hasan Kaya ve Murat Akdemir’in kabirlerini ziyaret etti.

Başkan Çelikbilek: “Ortaya çıkan birliktelik ruhuyla, dünyada hiçbir örneği olmayacak şekilde tankların, tüfeklerin önüne çıkarak tarihe ismini yazdıran Şehitlerimize Allah rahmet etsin, ailelerine sabır diliyorum. Bütün bu acıların en kısa süre içinde sona ermesini ve ülkemizin huzurlu günlerine kavuşmasını temenni ediyorum. Şehitlerimiz bizim birbirimize ve bu güzel vatana ne kadar muhtaç ve bağlı olduğumuzu bir kez daha kanıtlamıştır. Onlara bir ömür minnettar kalacağız. Aziz hatıralarını daima yaşatacağız. Emanetlerini sahip çıkacağız.” diye konuştu.

Share
229 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2