logo

11 Eylül 2016

Başkan Çelikbilek Belediye Personelinin Kurban Bayramını Kutladı

1Beykoz Belediye personeli Kurban Bayramı vesilesiyle düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi. Belediye personeliyle tek tek bayramlaşan Başkan Çelikbilek tüm belediye ailesine hayırlı ve huzurlu bir bayram temenni etti.
Belediye iç avlusunda tertip edilen gülsuyu ve lokum ikramlarının yapıldığı bayramlaşma töreninde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Eyüp Salih Elmas, Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Başkan Danışmanları, birim müdürleri ve belediye çalışanları bir araya gelerek bayrama kavuşmanın mutluluğunu ve sevincini paylaştı.
Başkan Çelikbilek: “Kurban Bayramı’na Buruk Giriyoruz”
Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Bayramlar toplumumuzun büyük bir heyecan duyarak yaşadığı günlerdir. Çocukluğumuzdaki bayram günlerinde komşularımızla bayramlaşırdık, sizlerde çocuklarınıza bunu tavsiye edin, komşuluğun önemini anlatın. Bayramda onların kapılarını çalın, hatırlarını sorun. İslam Aleminin 2 önemli bayramından birisi olan Kurban Bayramı’nı Allah nasip ederse idrak edeceğiz. Bayramın 2. ve 3. gününde mahallelerde yapacağımız bayramlaşmaların yanında, sokaklara da çıkarak kimi görürsek onunla bayramlaşacağız. Türkiye’yi bölme hadisesinden dolayı, bu bayrama buruk giriyoruz. Bu olay milletimizin yiğitliği sayesinde bertaraf edildi. Dünya milletlerine bu olayla örnek olduk. Rabbim’den Kurban Bayramı’nın milletimize, ülkemize ve tüm İslam Alemi’ne barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyor, ilçemizde komşuluğun daim olduğu nice bayramlar temenni ediyorum” dedi.
Bayramlaşma 2. Gün Yapılacak
Beykoz Belediyesi’nin halka açık düzenlediği, çeşitli ikramların yapılacağı Bayramlaşma programı bayramın 2. günü saat: 11.00’’de Belediye Meydanı’nda yapılacak.

Share
350 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2