logo

10 Haziran 2016

Başkan Bodur’dan terör saldırılarını kınadı

Bahçelievler Mardinliler Derneği Başkanı Ahmet Fuat Bodur, İstanbul ve Midyat’da meydana gelen terör saldırılarını şiddetle kınadı.  1

Bodur, yaptığı açıklamada, İstanbul Vezneciler’de çevik kuvvet aracına ve Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü‘ne bölücü terör örgütü tarafından düzenlenen saldırılarda, güvenlik güçlerinin ve masum insanların hedef alındığını belirterek, “Terör çirkin yüzünü bir kez daha gösterdi. İstanbul‘da ve Mardin‘de yapılan bu hain saldırıları şiddetle kınıyoruz” dedi. Devletin terörle mücadelede kararlı olduğunu belirten Fuat Bodur, şöyle devam etti:

“Ülkemizin Doğu ve Güneydoğusu’nda operasyonlar kararlılıkla devam ediyor. Terörle mücadele, devletimiz ve hükümetimizin kararlılığı neticesinde gerekirse kıyamete kadar devam edecek. Ancak biz bu ifadeleri kullanırken terör, zaman, mekan ve insan ayırt etmiyor. Ramazan ayının ikinci gününde, İstanbul Vezneciler’de yapılan bombalı saldırının acısı henüz taze iken, Mardin Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü‘ne yönelik bir terör saldırısı daha gerçekleşti. Toprağımıza, milletimize ve vatanımıza el uzatmaya çalışan bu hainlerin sonunun geleceğini, şehitlerimizin kanlarının yerde kalmayacağını da belirtmek istiyorum. Bu vatan kolay kazanılmadı. Bu vatan, atalarımız verdiği mertçe mücadele neticesinde kazanıldı. Bizler de atalarımızın verdiği bu mücadeleyi terör örgütlerine karşı veriyoruz ve mücadelemizi de kararlılıkla sürdüreceğiz. Terörle mücadeleyi sürdüren tüm güvenlik güçlerimize Allah’tan kolaylıklar diliyoruz. Rabbim hepsine güç kuvvet versin. Vatanımızın bütünlüğü ve milletimizin bölünmezliğine kasteden bu hain saldırıları şiddetle kınıyor, saldırılar sonucu şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

Share
267 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2