logo

22 Şubat 2016

BAŞKAN BAYDİLLİ’YE BAŞKAN CANPOLAT’TAN ZİYARET

90396646-f25c-4630-86b0-649cd1933bc6AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve Teşkilat Üyeleri, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette; Başkan Baydilli, AK Parti Haliliye ilçe teşkilatına, ilçede yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında bilgiler verdi.

Ziyaret sonrası açıklama yapan AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, “Haliliye ilçe teşkilatı olarak Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli’yi ziyaret ettik. Çalışmalarla ilgili kendisi ile istişarelerde bulunduk. İnşallah Metin Başkanımız ve Meclis Üyesi arkadaşlarımızla birlikte Karaköprü daha da kalkınarak, büyür” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şanlıurfa’mızın en büyük ilçesi olan Haliliye ilçemizin ilçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri bizleri ziyaret etti. Haliliye ilçemiz Karaköprü’müzün komşu ilçesidir. Fikirleri bizim için önemli olduğu için fikir alışverişinde bulunduk. İlçemizde yapılan projelerle ilgili bilgiler sunduk. İnşallah Şanlıurfa’mız hak ettiği yere gelecektir. Biz Karaköprü olarak elimizden geleni yapıyoruz. Haliliye’nin komşusu olarak ta Haliliye İlçemiz de yapılan çalışmaları yakından izliyoruz. İnşallah, Karaköprü’müz, Haliliye’miz, Eyyübiye’miz ve diğer tüm ilçelerle birlikte, Şanlıurfa’mız Güneydoğu’nun incisi haline gelecektir” diye konuştu.

 

Share
220 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2