logo

14 Temmuz 2016

BAŞKAN BAYDİLLİ’DEN ŞUTEM’E ZİYARET

2Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Esnaf Odası’nı (ŞUTEM) ziyaret etti.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli bir dizi istişare yapmak üzere Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Esnaf Odası (ŞUTEM) Başkanı Fatih Topal’ı ziyaret etti. Topal ile emlakçılık sektörü ve sektörün Şanlıurfa’daki durumu üzerine görüşme yapan Başkan Baydilli, sektör konusunda belediyenin faaliyetlerini aktardı.

Sektör üzerine ve emlakçılar adına ŞUTEM Başkanı Fatih Topal ile istişare etmek için ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten Baydilli, belediye olarak sektöre nasıl katkıda bulunabilecekleri konusunda görüştüklerini kaydetti.

Başkan Baydilli, “Görüşmemizde hem emlakçı esnafının hem de oda başkanlığının yanında olduğumuzu dile getirdik. Şanlıurfa’da şu an bacasız sanayi dediğimiz inşaat sektörü ön planda bulunuyor. Bu öne çıkan sektörün satışını da emlakçılar yapıyor. Emlakçılar yatırımcıyla satın alan arasında bir köprü görevi aldığı için bunların gerçekten itibar edilen, güvenilir kişilerden seçilmesi lazım. Bu konuda en büyük iş Tüm Emlakçılar Esnaf Odasına düşüyor. Bu meslekte güvenilir olmayan, ruhsatsız kişilerin burada barındırılmamasını sağlamaya çalışıyorlar ve biz de belediye olarak bu konuda elimizden gelen yardımı yapmaya hazır olduğumuzu belirttik” diyerek özverili çalışmalarından dolayı ŞUTEM Başkanı Fatih Topal’a teşekkür etti.

“EMLAKTA EN AZ SIKINTILI İLÇE KARAKÖPRÜ”

Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Esnaf Odası Fatih Topal ise Karaköprü ’nün emlak sektörünün kalbi konumunda olduğunu, sektörün en çok bu ilçede hareketli olduğunu dile getirdi.

Emlak sektörü olarak Şanlıurfa’da en az sorunu Karaköprü İlçesi’nde yaşadıklarına dikkat çeken Topal, “Bu denli sektörün yoğun olduğu ilçede az sorun yaşamamızı çok özverili bir şekilde çalışan Başkanımız Metin Baydilli’ ye ve ekibine borçluyuz. Her zaman esnafımızın yanında oldukları için kendilerini kutluyorum” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda ŞUTEM Başkanı Topal, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ziyaretlerinin kendilerini memnun ettiğini belirterek kendisine teşekkür etti.

 

Share
316 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2