logo

reklam
17 Kasım 2016

BAŞKAN BAYDİLLİ: “VATANDAŞIMIZIN RAHATI İÇİN ERKENDEN SAHADAYIZ”

1Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, teknik ekibiyle birlikte sabah saatlerinde alan gezilerine devam ediyor. Başkan Baydilli, vatandaşların daha rahat yaşaması için erkenden sahaya çıkıp sorunları çözmek için çalıştıklarını söyledi.

 

Karaköprü Belediyesi ilçe genelinde kışa hazırlık çalışmalarını sürdürürken, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de sabahın erken saatlerinde sahada çalışmaları inceleyip sorunların çözümü için incelemelere devam ediyor. Çamlıyayla ve Akpiyar mahallelerinde saha ekibiyle yapılan çalışmaları ve sorunları inceleyen Başkan Baydilli, vatandaşlarla sohbet ederek sıkıntılarını dinledi.

 

Çamlıyayla Mahallesi’nde İncirliova Ortaokulu çevresindeki kilit taşı döşeme ve kaldırım çalışmasını da inceleyen Başkan Baydilli, vatandaşların daha rahat bir kış geçirmesi için çalıştıklarını söyledi.

 

Başkan Baydilli, “Sabah gezilerimize devam ediyoruz, vatandaşımızın daha rahat yaşamasını sağlamak için erken saatlerde sahaya çıkıp çalışmaları ve sorunları inceliyoruz. Fen İşleri ekiplerimiz İncirliova Ortaokulu çevresinde altyapısı tamamlanan yolda kilit taşı döşeyerek buradaki öğrencilerimizin çamursuz bir şekilde okula gelip gitmesi için çalışıyor. Karaköprü Belediyesi olarak altyapısı bitmiş olan bütün yollarımızda ekiplerimiz kademeli olarak kilit taşı döşüyor.  Her alanda vatandaşımızın yanında olmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Baydilli sabah alan gezisinde mahallede bulunan vatandaşlar, öğrenciler ve esnaf ile de sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Share
223 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2