logo

22 Şubat 2016

BAŞKAN BAYDİLLİ RESİM SERGİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI

936bd094-5fe9-492b-85b8-91e1912f632cKaraköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezinde görevli usta öğretici Muazzez Gülsüm Belli’nin kişisel resim sergisinin açılışını yaptı.

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kültür Merkezinde usta öğretici Muazzez Gülsüm Belli, eserleri görücüye çıkardı.

Urfa City Alış veriş merkezinde düzenlenen resim sergisinin açılışına; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Vildan Gönüllü Çelik ve davetliler katıldı.

Açılış töreninde konuşan Başkan Baydilli, “Karaköprü Belediyemize bağlı Kültür Merkezimin bünyesinde faaliyet gösteren resim kursundan çıkan eserlerin tanıtımını yapıyoruz. Kültür Merkezimiz çeşitli etkinliklerin ve kursların yapıldığı bir yer. Bugün de resim kursunda usta öğretici olan Muazez hanımın eserlerinin sergilendiği resim sergisinin açılışını yapıyoruz. Eserlerin her biri ayrı ayrı değerlere ve güzelliklere sahip… İnşallah Kültür Merkezimizdeki kurslar diğer gençlere de örnek olur. Usta öğreticimiz Muazzez hanıma bir kez daha teşekkür ediyoruz. Bu güzel eserleri de ortaya çıkardığı için ayrıca teşekkür ediyoruz. Ben başarılarının devamını diliyorum. Bu serginin açılmasında emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum” dedi.

Sergide resimleri inceleyen Başkan Baydilli ve davetliler eserler hakkında Muazzez Gülsüm Belli’den bilgiler aldı.

Share
206 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2